2024-06-07

Wystawa prac uczniów Niepublicznego Liceum Sztuk Plastycznych pt. „Zielono mi”

Serdecznie zapraszamy do Nicolaus Bank Cafe na jednodniową wystawę „Zielono mi”, prezentującą prace uczniów Niepublicznego Liceum Sztuk Plastycznych w Toruniu. 

Wystawa odbędzie się 12 czerwca, w godzinach od 18:00 do 21:00.

Wystawa „Zielono mi” to efekt artystycznej wyprawy młodzieży do Skłudzewa, malowniczo położonego miejsca, które stanowiło inspirację dla młodych artystów. Uczniowie mieli okazję malować w otoczeniu XIX-wiecznego zespołu dworsko-parkowego, zarządzanego przez fundację Piękniejszego Świata. Dzięki temu, obrazy te nie tylko oddają piękno lokalnej przyrody, ale także niosą ze sobą głębokie przemyślenia na temat równowagi między naturą a człowiekiem.

Podczas wystawy, którą będzie można obejrzeć wyłącznie 12 czerwca, będą prezentowane prace, które uchwyciły zarówno architektoniczne piękno dworu, jak i bogactwo przyrodnicze otaczającego go parku i stawu. Te pełne kolorów i życia dzieła sztuki ukazują nie tylko talent młodych artystów, ale również ich wrażliwość na otaczający świat.

Zapraszamy Państwa do Nicolaus Bank Cafe, by wspólnie celebrować twórczość młodzieży i dać się porwać magii malowniczego Skłudzewa.

Do zobaczenia w Nicolaus Bank Cafe!

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 8:30–22:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.