2024-04-29

Wystawa prac konkursowych „Legendarny Toruń”

Zbliża się wyjątkowe wydarzenie, na które serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników fotografii i naszego miasta! Nicolaus Bank Cafe wraz z organizatorami konkursu fotograficznego „Legendarny Toruń” ma zaszczyt zaprosić na wystawę prac konkursowych. Wystawę będzie można oglądać w dniach 12-26 maja 2024 roku.

O konkursie: „Legendarny Toruń” to konkurs, który daje amatorom fotografii możliwość zaprezentowania swojego spojrzenia na legendarne oblicza Torunia. Wszystkie nadesłane prace zostaną ocenione przez jury pod przewodnictwem uznanego fotografa, Jacka Kutyby. To doskonała okazja dla każdego, kto chce podzielić się swoją pasją i zdobyć uznanie w oczach publiczności oraz profesjonalistów.

Szczegóły wystawy:

  • Data: 12 maja – 26 maja 2024
  • Miejsce: Nicolaus Bank Cafe, ul. Sportowa 18/20, Toruń

Na wystawie zaprezentowane zostaną wybrane prace w dwóch kategoriach: zdjęcia wykonane smartfonem oraz zdjęcia wykonane aparatem fotograficznym. Każda z kategorii oferuje unikalne podejście do tematu „Legendarny Toruń”, prezentując miasto przez pryzmat różnych technik fotograficznych.

Wyróżnienia i nagrody: Rozstrzygnięcie konkursu i ceremonia wręczenia nagród odbędą się 18 maja 2024 roku o godzinie 18:00 w ramach wydarzenia „Park Kultury” w Nicolaus Bank Cafe. Dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody, w tym aparaty natychmiastowe Instax.

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 8:30–22:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.