2024-03-25

Wystawa „Emocje” malarstwa Eweliny Brzykcy

Nicolaus Bank Cafe zaprasza na wystawę malarstwa Eweliny Brzykcy, zatytułowaną „Emocje”, dostępną w naszych przestrzeniach od 8 do 30 kwietnia.

Ewelina Brzykcy, artystka znana z intensywnego wykorzystania techniki akrylowej, tym razem prowadzi nas przez labirynt ludzkich uczuć i stanów ducha w jej najnowszym cyklu dzieł. „Emocje” to hołd złożony zawiłościom natury ludzkiej, w której mieszają się miłość, radość, smutek i nadzieja.

Każdy obraz jest zaproszeniem do introspekcji i osobistego dialogu z własnym wnętrzem, oferując przestrzeń do kontemplacji nad własnymi przeżyciami i emocjami, które kształtowały nasze życie. To sztuka, która nie tylko oddaje estetykę i piękno, ale również pobudza do głębszego zrozumienia siebie i otaczającej nas rzeczywistości emocjonalnej.

Ponadto, już dziś zapraszamy na wernisaż wystawy „Emocje”, który odbędzie się 12 kwietnia. Dzieła Eweliny Brzykcy będzie można podziwiać do końca kwietnia.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzin Nicolaus Bank Cafe, gdzie w otoczeniu sztuki, przy aromatycznej kawie, będzie można doświadczyć wyjątkowego świata „Emocji” Eweliny Brzykcy.

Nicolaus Bank Cafe, ul. Sportowa 18/20.

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 8:30–22:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.