2024-06-03

Wystawa „Ars Lucis – Sztuka Światła” Natalii Lewandowskiej

Nicolaus Bank Cafe ma zaszczyt zaprosić na pierwszą samodzielną wystawę Natalii Lewandowskiej, utalentowanej artystki urodzonej w Toruniu, która z pasją łączy świat fantazji i sztuki. 

Wystawa pod tytułem „Ars Lucis – Sztuka Światła” dostępna będzie we wnętrzach Nicolaus Bank Cafe w dniach 6-28 czerwca.

Artystka, która ukończyła „Sztukę Mediów i Edukację Wizualną” na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, zaprezentuje 15 nigdy wcześniej niepublikowanych ilustracji, które zabiorą widza w podróż po wyjątkowym świecie fantazji. Ars Lucis, to wystawa osadzona w tematyce światła, które nie tylko jest źródłem życia, ale też pozostaje motywem dla przekształceń w różnorodnych artystycznych wyobrażeniach.

Jednocześnie zapraszamy na spotkanie z artystką podczas wernisażu, który odbędzie się 7 czerwca, o godz. 18.00. Będzie on doskonałą okazją do zgłębienia artystycznych poszukiwań Natalii Lewandowskiej oraz do osobistego dialogu na temat twórczości.

Wystawa „Ars Lucis – Sztuka Światła” w Nicolaus Bank Cafe to nie tylko ekspozycja dzieł, ale również przestrzeń do inspirujących rozmów i refleksji.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki, studentów, a także szeroką publiczność, by wspólnie celebrować talent i pasję Natalii Lewandowskiej. Przyjdź, by pozwolić sobie na chwilę ucieczki od codzienności i zanurzyć się w bogaty świat sztuki.

Do zobaczenia w Nicolaus Bank Cafe!

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 8:30–22:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.