2023-09-21

Wielkie otwarcie Nicolaus Bank Cafe

Nasz krok w przyszłość bankowości

18 września 2023 roku w Toruniu nastąpił przełom w bankowości spółdzielczej a być może i całej polskiej bankowości. Jesteśmy dumni, że mogliśmy przedstawić Wam nasz nowy projekt: Nicolaus Bank Cafe. To miejsce, gdzie najnowsze technologie łączą się z ciepłą, przyjazną atmosferą, tworząc zupełnie nową definicję bankowości.

Nicolaus Bank Cafe to więcej niż tradycyjny oddział banku. To przestrzeń, w której połączyliśmy finanse z codziennym życiem, stwarzając idealne miejsce do pracy, spotkań oraz odpoczynku.

Co nas wyróżnia?

  • Strefa bankowa: z nowoczesnym bankomatem/wpłatomatem,
  • Strefa coworkingowa: przemyślane miejsce do pracy, rozmów biznesowych oraz relaksu,
  • Strefa dla dzieci: z multimedialnym ekranem i przestrzenią dla najmłodszych,
  • Hushoffice: akustyczna kabina dla dyskretnych spotkań i konsultacji online z naszymi doradcami,
  • Holobox: z wirtualnym asystentem, gotowym służyć pomocą w każdej chwili.

Nasze otwarcie, z wprowadzeniem przez wirtualnego asystenta, stanowiło ważny moment w kierunku, w którym chcemy podążać z naszą wizją bankowości. Wizją, gdzie bank to nie tylko instytucja finansowa, ale miejsce spotkań, wymiany myśli i pracy.

Jesteśmy przekonani, że Nicolaus Bank Cafe jest początkiem czegoś wyjątkowego. Ta placówka będzie dla nas okazją do testowania i wprowadzania kolejnych innowacji.

Dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z naszymi działaniami, zapraszamy do śledzenia oficjalnej strony oraz naszego profilu na Facebooku.

Naturalnie zapraszamy również do odwiedzin w Nicolaus Bank Cafe od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 – 18.00.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz filmu z otwarcia naszej najnowszej placówki.

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 8:30–22:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.