2023-12-18

Wieczór autorski z Jackiem Kutybą w Nicolaus Bank Cafe

14 grudnia w Nicolaus Bank Cafe w Toruniu odbył się wyjątkowy wieczór autorski z udziałem cenionego fotografa, Jacka Kutyby. Jego prace, doceniane na międzynarodowych konkursach fotograficznych, zachwyciły zgromadzonych gości swoją artystyczną jakością.

Spotkanie to było wyjątkową okazją do bezpośredniej rozmowy z artystą oraz z zaproszonymi modelkami, które współtworzyły wiele z jego znakomitych kadrów. Wśród nich była Sandra M. Muzalewska, która nie tylko pozowała do zdjęć, ale także zaprojektowała stroje do sesji, Victoria Abbey, zdobywczyni tytułu Miss Egzotica Poland, oraz Sandra O. Stachnik.

Goście mieli również możliwość nabycia kalendarza i plakatów z pracami Jacka Kutyby, a bar Nicolaus Bank Cafe zapewnił doskonałe uzupełnienie wieczoru, oferując różnorodne napoje i stwarzając idealne warunki do niezapomnianych rozmów w przyjacielskim gronie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przybyli i wzięli udział w tym inspirującym wydarzeniu. Zachęcamy do śledzenia kolejnych spotkań i wydarzeń kulturalnych organizowanych w Nicolaus Bank Cafe!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia!

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 8:30–22:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.