2023-10-12

Wernisaż Nataszy Piskorskiej

Z ogromną radością patrzymy wstecz na wernisaż, który odbył się w naszym Cafe 13 października. W tym wyjątkowym dniu mieliśmy zaszczyt gościć wybitną toruńską artystkę – Panią Nataszę Piskorską.

Natasza Piskorska urodziła się w Szczecinie, ale od 1995 roku związana jest z Toruniem. Na wernisażu przedstawiła nam swoje niezwykłe ilustracje rzeczywistości, w której życie codzienne, z poczuciem humoru, przeplata się ze światem wyobraźni i snów. Jej prace, choć bardzo osobiste, są zarazem uniwersalne i wielowymiarowe, pozwalając każdemu z nas na własną interpretację. Wyraziste barwy, śmiałe pociągnięcia pędzla i mocne kontrasty – to znaki rozpoznawcze jej twórczości.

Podczas wernisażu goście mieli wyjątkową okazję do pogłębionej rozmowy z artystką, dzieląc się swoimi odczuciami i inspiracjami. Atmosfera była naprawdę wyjątkowa.

Jeśli nie mieliście okazji wziąć udziału w tym niezwykłym wydarzeniu, mamy dla Was dobrą wiadomość. Dzieła Pani Nataszy pod tytułem „Pocałunki od życia” są dostępne do oglądania w naszym Nicolaus Bank Cafe.

Serdecznie zapraszamy do nas,


Toruń, ul. Sportowa 18-20,
Kawiarnia: Pn-Pt – 8:30–22:00
Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7

Galeria zdjęć z wydarzenia:

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 8:30–22:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.