2024-01-29

Wernisaż Mugabo Aimable

26 stycznia Nicolaus Bank Cafe stało się miejscem przepełnionym kulturą i sztuką podczas spotkania z Mugabo Aimable, utalentowanym artystą z Rwandy. Jego wyjątkowe dzieła już od jakiegoś czasu zdobiły ściany naszej kawiarni, przyciągając wzrok abstrakcją i barwami.

Aimable podzielił się swoją pasją i opowiedział o swojej artystycznej podróży oraz zaangażowaniu w ochronę środowiska, prezentując między innymi niezwykłe papierowe misy wykonane z materiałów z recyklingu. Poruszył także tematy dotyczące swojego kraju i kultury, a także omówił swoje doświadczenia z życia w Toruniu oraz plany na przyszłość.

Spotkanie cieszyło się dużą frekwencją, z udziałem zarówno lokalnej społeczności, jak i członków International Students Community. Atmosferę wieczoru uzupełniała tradycyjna muzyka z Rwandy, a przed Cafe żywe ognie tworzyły wyjątkowe tło dla wydarzenia.

Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy do dalszego odkrywania sztuki Aimable w Nicolaus Bank Cafe, a także do korzystania z możliwości zakupu jego prac.

Zapraszamy do obejrzenia galerii ze spotkania

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 8:30–22:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.