2024-04-29

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Legendarny Toruń”

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na uroczyste rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Legendarny Toruń”, które odbędzie się 18 maja 2024 roku w Nicolaus Bank Cafe.

Podczas ceremonii wręczenia nagród uczestnicy konkursu oraz wszyscy goście będą mieli okazję do obejrzenia najciekawszych fotografii, wyłonionych przez jury pod przewodnictwem znakomitego toruńskiego fotografa Jacka Kutyby.

Oprócz ceremonii wręczenia nagród najlepszym fotografom, będziemy również świadkami występu zaproszonych artystów, którzy umilą nam czas swoimi występami w ramach cyklu wydarzeń „Park Kultury”.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Torunia oraz miłośników fotografii do dołączenia do nas w tym wyjątkowym wydarzeniu. Przyjdź, by wspierać lokalnych artystów i cieszyć się ich kreatywnością.

Szczegóły wydarzenia:

  • Data: 18 maja 2024
  • Godzina: 18:00
  • Miejsce: Nicolaus Bank Cafe, ul. Sportowa 18/20, Toruń
WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 8:30–22:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.