2024-05-30

Relacja ze spotkania z cyklu Popołudniowa Kawa Biznesu – Aktualne zmiany i absurdy podatkowe

28 maja w Nicolaus Bank Cafe odbyło się kolejne, inspirujące spotkanie z cyklu “Popołudniowa Kawa Biznesu”. Tym razem głównym gościem był Arkadiusz Liczkowski, założyciel i prezes Kancelarii Prawno-Podatkowej Focus, który podzielił się swoją wiedzą na temat aktualnych zmian w prawie podatkowym i absurdów, które czyhają na przedsiębiorców.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem lokalnych przedsiębiorców, którzy przybyli, aby zgłębić tajniki nowych regulacji podatkowych. Arkadiusz Liczkowski, z ogromnym zaangażowaniem, omówił konkretne przykłady zmian w prawie, co wywołało żywe dyskusje wśród uczestników. Jego przystępny sposób prezentacji oraz przygotowane materiały dla każdego uczestnika spotkania znacząco ułatwiły zrozumienie skomplikowanych zagadnień.

Wydarzenie to było nie tylko okazją do zdobycia cennej wiedzy, ale również doskonałym momentem na rozwijanie lokalnych sieci biznesowych. Dziękujemy wszystkim za aktywny udział i zapraszamy na kolejne spotkania w ramach “Popołudniowej Kawy Biznesu” w Nicolaus Bank Cafe.

Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzania:

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 8:30–22:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.