2024-06-18

Relacja ze spotkania „Pozyskiwanie środków na rozwój pracowników firmy” w Nicolaus Bank Cafe

13 czerwca, w godzinach 13:00 do 16:00, Nicolaus Bank Cafe gościło lokalnych przedsiębiorców na spotkaniu z cyklu „Popołudniowa Kawa Biznesu”, skoncentrowanym na temacie pozyskiwania dofinansowań na rozwój pracowników w regionie kujawsko-pomorskim.

Na spotaniu uczestnicy dowiedzieli się m.in. o nadchodzącej możliwości złożenia wniosków o dofinansowanie do 80% kosztów szkoleń i usług rozwojowych w ramach projektu Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Eksperci z Firmy Szkoleniowej TRAKT oraz Centrum Językowego 3Way zaprezentowali kluczowe informacje dotyczące dostępnych środków unijnych na edukację i szkolenia językowe. Przedstawili praktyczne aspekty aplikowania o fundusze, kryteria kwalifikacji oraz metody efektywnego wykorzystania wsparcia finansowego.

Spotkanie przebiegało w atmosferze intensywnej dyskusji i wymiany doświadczeń, gdzie przedsiębiorcy mieli okazję do zadawania pytań i konsultacji z ekspertami, co pozwoliło na głębsze zrozumienie procesu pozyskiwania funduszy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania:

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 9:00–17:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.