2024-03-08

Relacja ze spotkania „Pierwsza Liga Biznesu – Sukcesja w firmie rodzinnej”

6 marca 2023 roku, w Nicolaus Bank Cafe odbyło się ostatnie już spotkanie z cyklu „Pierwsza Liga Biznesu”, skupiającego przedsiębiorców z różnych branż. Tematem przewodnim była „Sukcesja w firmie rodzinnej”, a prowadzącym – znany ekspert w tej dziedzinie, Pan dr hab. inż. Jacek Lipiec, Prof. SGH z Zakładu Przedsiębiorstwa Rodzinnego w Szkole Głównej Handlowej.

W trakcie trzygodzinnego spotkania uczestnicy mieli możliwość zgłębienia historii przedsiębiorczości rodzinnej w Polsce, zrozumienia specyfiki i wyzwań, jakie niesie za sobą sukcesja. Pan Lipiec szczegółowo omówił ład przedsiębiorstwa rodzinnego jako narzędzie sukcesji oraz przedstawił narzędzia legislacyjne wspierające ten proces. Nie zabrakło również praktycznych przykładów i case studies, które pomogły uczestnikom lepiej zrozumieć zagadnienie.

Spotkanie przyciągnęło szerokie grono przedsiębiorców, dla których temat sukcesji w firmie rodzinnej jest aktualny i ważny. W Nicolaus Bank Cafe panowała atmosfera zaangażowania i otwartości na nową wiedzę. Cenne wskazówki i rady Pana Lipca spotkały się z dużym zainteresowaniem, a możliwość zadawania pytań i wymiany doświadczeń z ekspertem oraz innymi uczestnikami była nieocenionym elementem spotkania.

Oprócz bogatego programu merytorycznego, spotkanie było również doskonałą okazją do networkingu. Uczestnicy mogli nawiązać nowe kontakty biznesowe, a także wzmocnić już istniejące relacje.

Dziękujemy wszystkim obecnym za udział i zaangażowanie. Spotkania z cyklu „Pierwsza Liga Biznesu” potwierdzają, że dzielenie się wiedzą i doświadczeniami jest kluczowe dla rozwoju zarówno indywidualnego, jak i całej społeczności biznesowej. Zachęcamy do śledzenia kolejnych wydarzeń organizowanych przez Nicolaus Bank Cafe i dołączenia do naszych mediów społecznościowych, żeby być zawsze na bierząco.

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia!

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 8:30–22:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.