2024-03-20

Relacja ze spotkania autorskiego z toruńskimi artystami Katedry Projektowania Graficznego UMK

15 marca w Nicolaus Bank Cafe odbyło się niezwykle inspirujące spotkanie autorskie z pracownikami Katedry Projektowania Graficznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Dr. hab. Krzysztof Skrzypczyk, prof. UMK, dr. hab. Nikodem Pręgowski, prof. UMK, dr. Piotr Florianowicz, mgr. Paweł Gojowy oraz mgr. Jakub Sobczak podzielili się z gośćmi swoimi doświadczeniami i artystycznymi podróżami.

Wystawa „BANG BANG” otworzyła przestrzeń dla dyskusji na tematy społeczne, kulturalne i ekologiczne, które znalazły odzwierciedlenie w prezentowanych plakatach. Autorzy opowiedzieli o procesie twórczym, wewnętrznych motywacjach i wyzwaniach, jakie napotykają podczas pracy twórczej. Poruszono również aktualne zagadnienie wpływu sztucznej inteligencji na świat sztuki oraz wyrażono przemyślenia dotyczące miejsca i roli artysty w zmieniającym się świecie.

Spotkanie przebiegło w ciepłej i kameralnej atmosferze, sprzyjającej wymianie doświadczeń i poglądów. Goście mieli okazję dowiedzieć się więcej o artystycznych ścieżkach każdego z prelegentów oraz o tym, jak podtrzymują oni kreatywność i świeżość w swojej pracy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i aktywny udział w rozmowach, a prelegentom za ich nieoceniony wkład w udaną i inspirującą wieczorną dyskusję.

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach w Nicolaus Bank Cafe. Tymczasem, zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 8:30–22:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.