2024-05-24

Relacja z wydarzenia „Park Kultury” w Nicolaus Bank Cafe

Wieczór 18 maja w Nicolaus Bank Cafe przejdzie na długo do historii jako jedno z najbardziej inspirujących wydarzeń w ramach cyklu „Park Kultury”. Uczestnicy mieli okazję poznać zwycięzców Konkursu Fotograficznego „Legendarny Toruń”. Zdjęcia z konkursu można będzie podziwiać w naszej kawiarni przez najbliższe dwa tygodnie, więc każdy ma szansę zobaczyć Toruń oczami utalentowanych fotografów.

Wydarzenie uświetnił niezapomniany koncert duetu Asia Czajkowska & Bogdan Hołownia, którego emocjonujące wykonania dodały wieczorowi wyjątkowego charakteru. Melodyjne dźwięki i głębokie interpretacje utworów stworzyły idealną atmosferę dla miłośników muzyki i sztuki.

Oto lista laureatów konkursu „Legendarny Toruń” w dwóch kategoriach:

📷 Kategoria APARAT:

 1. Mariusz Kapłoniak – zdj. 11
 2. Wojciech Domagała – zdj. 17
 3. Dominika Lipińska – zdj. 7
 4. Piotr Dras – zdj. 2
 5. Monika Latanowicz – zdj. 6
 6. Irena Politowska – zdj. 19
 7. Magdalena Szulc – zdj. 21
 8. Radosław Kotowski – zdj. 9

📱 Kategoria SMARTFON:

 1. Artur Żero – zdj. 2
 2. Piotr Bylina – zdj. 1
 3. Monika Guźlecka – zdj. 17
 4. Magdalena Szulc – zdj. 19
 5. Monika Latanowicz – zdj. 6
 6. Aleksandra Meller – zdj. 7
 7. Irena Politowska – zdj. 18
 8. Piotr Szulc – zdj. 21

Nie zapomnijcie o naszym kolejnym spotkaniu w ramach „Park Kultury”, które odbędzie się 8 czerwca w Amfiteatrze Parku na Bydgoskim Przedmieściu. Tego dnia na scenie pojawią się Joanna Kaczmarkiewicz, Jan Gembala, Djembnięci Toruń, oraz Teatr Miejsca pod kierunkiem Roberta Poryzińskiego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną doświadczyć kultury na najwyższym poziomie i spędzić czas w otoczeniu sztuki i muzyki. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach z cyklu „Park Kultury”!

Zdjęcia laureatów konkursu w kategorii Aparat

Zdjęcia laureatów konkursu w kategorii Smartfon

Tradycyjnie już zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 8:30–22:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.