2024-04-18

Relacja z wernisażu wystawy „Emocje” Eweliny Brzykcy

12 kwietnia, Nicolaus Bank Cafe gościło wernisaż wystawy „Emocje” Eweliny Brzykcy. Uroczystość otwarcia wystawy zgromadziła liczne grono miłośników sztuki, którzy z entuzjazmem odpowiadali na zaproszenie do świata wyjątkowych dzieł malarskich.

Ewelina Brzykcy, serdecznie witając gości, podzieliła się osobistymi refleksjami na temat swoich początków w świecie malarstwa, ujawniając źródła inspiracji, które kierują jej twórczą ręką. Publiczność miała okazję zgłębić wiedzę na temat używanej przez artystkę techniki malarskiej, co pozwoliło jeszcze lepiej zrozumieć głębię i dynamikę prezentowanych na płótnach emocji.

W dialogu z uczestnikami, Ewelina wyjaśniła, jak ważne w jej pracy jest oddanie pełni ludzkich doświadczeń – od radości po smutek. Wystawa stała się przestrzenią nie tylko dla oczu, ale i dla duszy, zachęcając do refleksji nad własnymi uczuciami i przemyśleniami.

Wernisaż przekształcił Nicolaus Bank Cafe w tętniącą życiem galerię, gdzie rozmowy o sztuce splatały się z dźwiękami towarzyszącego spotkaniu. Było to wydarzenie, które nie tylko prezentowało obrazy, ale też tworzyło miejsce dla inspirującej wymiany myśli i doświadczeń.

Z radością oczekujemy na kolejne twórcze spotkania w Nicolaus Bank Cafe i dziękujemy Ewelinie Brzykcy za zaproszenie nas w podróż po krajobrazie „Emocji”.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia:

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 8:30–22:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.