2024-06-11

Relacja z wernisażu wystawy “Ars Lucis – Sztuka Światła” Natalii Lewandowskiej

7 czerwca, w urokliwych wnętrzach Nicolaus Bank Cafe, odbył się wernisaż pierwszej samodzielnej wystawy Natalii Lewandowskiej, utalentowanej artystki z Torunia. Wystawa pod tytułem “Ars Lucis – Sztuka Światła” przyciągnęła liczne grono miłośników sztuki, którzy z zaciekawieniem przyszli podziwiać unikalne dzieła artystki.

Podczas spotkania Natalia Lewandowska z pasją opowiadała o swojej twórczości, inspiracjach oraz procesie tworzenia wystawionych prac. Podzieliła się także opowieściami o swoim wykształceniu na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika i artystycznych doświadczeniach.

Goście mieli okazję obejrzeć krótki film, w którym Natalia prezentowała szczegóły powstawania swoich dzieł, co spotkało się z dużym zainteresowaniem i uznaniem. Artystka podkreśliła, że prace wystawione w Nicolaus Bank Cafe były specjalnie przygotowane na tę wystawę.

Wśród prezentowanych ilustracji znalazła się również praca dyplomowa Natalii, pełna mrocznych elementów fantastyki, która wzbudziła szczególne zainteresowanie. Dodatkową atrakcją był pokaz kart do gry z grafiką autorstwa artystki, które można było zakupić na miejscu.

Atmosfera wernisażu była niezwykle inspirująca, a goście chętnie angażowali się w rozmowy z artystką, dzieląc się swoimi wrażeniami i pytaniami. Wydarzenie zakończyło się późnym wieczorem, pozostawiając uczestników z niezapomnianymi wrażeniami i zachętą do dalszego odkrywania świata sztuki Natalii Lewandowskiej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność i wspólne przeżywanie tego wyjątkowego wieczoru. Przypominamy również, że prace Natalii Lewandowskiej będzie można oglądać do końca czerwca w Nicolaus Bank Cafe. Serdecznie zapraszamy!

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 8:30–22:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.