2024-04-05

Relacja z pierwszego spotkania z cyklu „Popołudniowa kawa biznesu”

27 marca, Nicolaus Bank Cafe była gospodarzem niezwykle wartościowego wydarzenia z cyklu „Popołudniowa kawa biznesu”. W godzinach popołudniowych, lokalni przedsiębiorcy zgromadzili się, aby przy filiżance aromatycznej kawy, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wyzwaniami związanymi z prowadzeniem działalności biznesowej.

Uczestnicy z uwagą wsłuchiwali się w porady ekspertów fundacji Pogadać po ludzku, którzy przeprowadzili warsztaty z opracowywania strategii sprzedaży. Atmosfera spotkania sprzyjała otwartej wymianie myśli i idei, a dyskusje koncentrowały się wokół codziennych trudności, które napotykają firmy oraz metod na ich przezwyciężanie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że „Popołudniowa kawa biznesu” była spotkaniem pełnym inspiracji i konstruktywnych rozmów. Mamy nadzieję, że to dopiero początek drogi, która wspólnie zaprowadzi nas do osiągnięcia nowych, biznesowych szczytów.

Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach w Nicolaus Bank Cafe!

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 8:30–22:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.