2024-03-15

Relacja z Gali wręczenia certyfikatów „Made in Toruń” w Nicolaus Bank Cafe

13 marca 2024 roku, Nicolaus Bank Cafe było gospodarzem uroczystości wręczenia certyfikatów „Made in Toruń”. Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli 27 przedsiębiorstw z Torunia, docenionych za wysoką jakość swoich produktów i usług, a także za ich społeczną odpowiedzialność biznesu.

Prezydent Torunia, Michał Zaleski, wręczając statuetki, podkreślił znaczenie lokalnych przedsiębiorstw w promowaniu pozytywnego wizerunku miasta. Wśród nagrodzonych znalazły się firmy z różnorodnych branż, a także Nicolaus Bank Cafe, które dzięki swojej unikalnej koncepcji, zostało wyróżnione jako wyjątkowe miejsce na mapie Torunia.

Projekt „Made in Toruń”, prowadzony przez Centrum Wsparcia Biznesu, ma na celu nie tylko promocję doskonałości lokalnych przedsiębiorstw, ale również inspirację dla innych, aby dążyć do najwyższych standardów jakości i etyki biznesowej.

Gala była nie tylko okazją do uhonorowania zasłużonych przedsiębiorców, ale również stanowiła platformę do wymiany doświadczeń, nawiązywania nowych kontaktów biznesowych oraz celebracji wspólnego sukcesu. Nicolaus Bank Cafe, z przyjazną atmosferą i nowoczesnym wnętrzem, stanowiło idealne tło dla tego inspirującego spotkania.

Gratulujemy wszystkim laureatom i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach promujących sukces i jakość toruńskiego biznesu!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z gali, dzięki uprzejmości Centrum Wsparcia Biznesu!

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 8:30–22:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.