2024-04-29

Relacja ze spotkania w ramach Akademii Przyszłego Menadżera 2.0

Nicolaus Bank Cafe miała przyjemność gościć ambitnych licealistów z 4 LO w Toruniu, którzy wzięli udział w spotkaniu w ramach projektu Akademia Przyszłego Menadżera 2.0 organizowanego przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika i Nicolaus Bank. Wydarzenie, które odbyło się 25 kwietnia, było doskonałą okazją dla uczniów toruńskiego liceum do zgłębienia tajników zarządzania i marketingu.

Spotkanie rozpoczęło się od przybliżenia uczestnikom koncepcji Nicolaus Bank Cafe, co stanowiło wprowadzenie do dalszych rozmów o marketingu i budowaniu marki, poprowadzonych przez Panią dr Katarzynę Liczmańska-Kopcewicz.

Następnie uczniowie podzieleni na grupy podjęli się praktycznego zadania. Ich misją było przygotowanie innowacyjnych produktów i usług dla Nicolaus Banku, co pozwoliło im na zastosowanie zdobytej wiedzy w prawdziwych warunkach biznesowych. Każda grupa otrzymała do rozwiązania unikatowe case study, które wyzwoliły kreatywność i strategiczne myślenie.

Projekt Akademia Przyszłego Menadżera 2.0 będzie miał swój finał w czerwcu, ale zanim to nastąpi, uczestnicy zaprezentują wszystkich opracowane przez siebie projekty. Z niecierpliwością oczekujemy na efekty pracy tych młodych, prężnych umysłów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania:

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 8:30–22:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.