2024-01-17

Relacja z 4. spotkania Pierwszej Ligi Biznesu

Spotkanie „Cyberbezpieczeństwo – Redefinicja zagrożeń” w Nicolaus Bank Cafe

Nicolaus Bank Cafe gościło 10 stycznia eksperta w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, Krzysztofa Dykiego, Prezesa ComCERT S.A., Grupa Asseco. Spotkanie przyciągnęło lokalnych przedsiębiorców, którzy dyskutowali o aktualnych wyzwaniach i strategiach ochrony danych.

Pan Dyki, z bogatym doświadczeniem w sektorze IT, podzielił się swoją wiedzą na temat zagrożeń cybernetycznych i metod ich zwalczania. Uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań i wymiany doświadczeń, co uczyniło spotkanie niezwykle wartościowym.

Dziękujemy za aktywny udział i zapraszamy na przyszłe wydarzenia w Nicolaus Bank Cafe! Zachęcamy do regularnego odwiedzenia naszej strony internetowej, by na bieżąco śledzić nadchodzące spotkania.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia!

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 8:30–22:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.