2024-06-07

„Pozyskiwanie środków na rozwój pracowników firmy” – spotkanie dla lokalnych przedsiębiorców w ramach cyklu Popołudniowa Kawa Biznesu

Serdecznie zapraszamy na specjalne spotkanie z cyklu „Popołudniowa Kawa Biznesu” w Nicolaus Bank Cafe, które skupi się na możliwościach pozyskania dofinansowań na rozwój pracowników w regionie kujawsko-pomorskim. Spotkanie odbędzie się 13 czerwca, w godzinach od 13:00 do 16:00.

Już w czerwcu będzie można złożyć wnioski o dofinansowanie nawet 80% kosztów szkoleń i usług rozwojowych w projekcie Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Na lokalnych przedsiębiorców czeka do rozdania ponad 15 milionów złotych.

Nasi goście, eksperci z Firmy Szkoleniowej TRAKT oraz Centrum Językowego 3Way, przedstawią praktyczne informacje na temat dostępnych środków unijnych na szkolenia i kursy językowe, które mogą wesprzeć rozwój Państwa przedsiębiorstw i pracowników. Przybliżą szczegóły dotyczące aplikowania o fundusze, kryteria kwalifikacji oraz najefektywniejsze sposoby wykorzystania wsparcia finansowego.

Spotkanie będzie doskonałą okazją do zdobycia wartościowych informacji, które pomogą w rozwoju zawodowym zespołów i podniesieniu kwalifikacji pracowników, a także do zadawania pytań i rozwiania wątpliwości dotyczących procesu aplikacyjnego.

Szczegóły wydarzenia:

  • Temat: Pozyskiwanie środków unijnych na rozwój firmy
  • Data: 13 czerwca
  • Godzina: 13:00 – 16:00
  • Miejsce: Nicolaus Bank Cafe, ul. Sportowa 18-20, Toruń

Zainteresowane osoby prosimy o potwierdzenie swojego uczestnictwa poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: marketing@nicolausbank.pl.

Miejsce spotkania: Nicolaus Bank Cafe, ul. Sportowa 18/20, Toruń.

Dołączcie do nas, aby dowiedzieć się, jak efektywnie rozwijać potencjał swojej firmy dzięki dostępnym środkom unijnym. Czekamy na Państwa! 

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 8:30–22:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.