2023-09-10

Pożegnanie lata z Nicolaus Bankiem

10 września na malowniczej Barbarce w Toruniu mieliśmy przyjemność organizować wielki piknik rodzinny – „Pożegnanie lata z Nicolaus Bankiem”. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło licznych Udziałowców, Klientów oraz Pracowników naszego banku.

Dzień ten obfitował w różnorodne atrakcje. Oprócz doskonałej atmosfery i muzyki, uczestnicy mogli cieszyć się wspólnym grillowaniem i wziąć udział w licznych konkursach. Spektakularne pokazy cyrkowe od CircArt oraz imponujące bańki mydlane od JOJO Animacje wzbudziły wiele emocji. Entuzjaści aktywności fizycznej rywalizowali na ergometrach wioślarskich i trenażerach kolarskich. Również nasi partnerzy biznesowi byli obecni, prezentując swoje produkty.

Co ważne, wydarzenie stało się okazją do spotkania z niezwykłymi gośćmi oraz poznania sportowców wspieranych przez Nicolaus Bank. Nasi klienci, dzięki identyfikacji poprzez kartę lub aplikację mobilną, mogli cieszyć się dodatkowymi benefitami.

Celem spotkania była integracja oraz poczucie przynależności do społeczności Nicolaus Banku. Mamy nadzieję, że ten dzień zapadł w pamięć wszystkim uczestnikom, a szczegóły wydarzenia oraz wspomnienia z niego można znaleźć na naszej stronie na Facebooku. Wierzymy, że ten niezapomniany dzień na stałe wpisał się w pamięć uczestników.

Dziękujemy wszystkim za obecność i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 8:30–22:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.