2024-06-18

Popołudniowa kawa biznesu – warsztaty rozwojowe „Pogadać o coachingu, mentoringu i szkoleniu”

Nicolaus Bank Café we współpracy z fundacją Pogadać po ludzku serdecznie zaprasza na warsztaty rozwojowe “Pogadać o coachingu, mentoringu i szkoleniu”, które odbędą się 26 czerwca 2024 roku, w godzinach 13:00 do 16:00.

W trakcie warsztatów uczestnicy będą mieli okazję zgłębić tajniki coachingu, mentoringu i szkoleń. Poruszymy kluczowe różnice między tymi metodami, ich specyfikę oraz zastosowania. W trakcie trwania spotkania, uczestnicy wezmą udział w interaktywnych ćwiczeniach, które nie tylko wyjaśnią, ale również pozwolą doświadczyć praktycznych aspektów każdej z metod.

Warsztaty są skierowane do wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym, jak również do tych, którzy chcą skuteczniej wspierać rozwój swoich pracowników. Będzie to doskonała okazja do zdobycia wiedzy o tym, jak odpowiednio wybrać metody rozwojowe dopasowane do indywidualnych potrzeb i celów.

Zapraszamy do Nicolaus Bank Café na inspirujące popołudnie pełne wiedzy i praktycznych narzędzi, które pomogą w efektywnym rozwijaniu siebie i innych. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa poprzez wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: marketing@nicolausbank.pl.

Do zobaczenia!

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 9:00–17:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.