2023-11-30

Podsumowanie projektu szkoleniowego z Generali Towarzystwo Ubezpieczeniowe w Nicolaus Bank Cafe

Wczoraj w przestrzeni Nicolaus Bank Cafe miało miejsce spotkanie podsumowujące projekt szkoleniowy, realizowany we współpracy z Generali Towarzystwo Ubezpieczeniowe. To było wyjątkowe popołudnie pełne inspirujących rozmów i wymiany doświadczeń między profesjonalistami z obu organizacji.

Spotkanie było okazją do podsumowania wyników i osiągnięć, jakie przyniósł ten wspólny projekt. Najważniejszym punktem programu było nagrodzenie wyróżniających się pracowników, którzy wykazali się szczególnym zaangażowaniem i wkładem w rozwój projektu. Ich wysiłki i poświęcenie zasługują na szczególne uznanie i docenienie.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego projektu, a także Generali Towarzystwo Ubezpieczeniowe za owocną współpracę. Jesteśmy przekonani, że nasze wspólne działania przyczynią się do dalszego rozwoju obu organizacji.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia!

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 8:30–22:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.