2024-02-08

Pasja i adrenalina – spotkanie z trenerem KS Apatora Toruń – Piotrem Baronem

Wczorajsze spotkanie w Nicolaus Bank Cafe z trenerem Klubu Sportowego Apator Toruń, Piotrem Baronem, stało się fascynującą podróżą przez świat speedwaya. Poruszyliśmy szeroki zakres tematów, od nadchodzącego sezonu 2024, przez szczegóły dotyczące żużlowych motorów, aż po osobiste historie i karierę zawodniczą Pana Piotra.

Trener Baron podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat kluczowych cech, które zawodnicy muszą posiadać, aby odnieść sukces w tak dynamicznym sporcie. Opowiedział również o swoich początkach zawodniczych, ważnych momentach kariery, w tym o zdobyciu drugiego tytułu Drużynowego Mistrza Polski.

Wiele emocji wzbudziły rozmowy o najbliższych planach drużyny, w tym o wyjeździe do Hiszpanii, a także o Toruniu, Motoarenie i zmianach w przepisach ekstraligi. Goście spotkania otrzymali pamiątkowe gadżety od klubu i Nicolaus Banku, a także kalendarze z podpisem Pawła Przedpełskiego. Była to wyjątkowa okazja do zrobienia zdjęć i zebrania autografów, co sprawiło, że wieczór był nie tylko pełen wartościowych rozmów, ale także miłych niespodzianek.

Dziękujemy trenerowi Piotrowi Baronowi i wszystkim obecnym za niezapomniane chwile spędzone w Nicolaus Bank Cafe. Zapraszamy również do śledzenia naszej strony internetowej i mediów społecznościowych, bo już wkrótce ogłosimy kolejne spotkanie z cyklu „Na sportowo przy kawie”.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania.

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 9:00–17:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.