2024-04-29

Park Kultury w Toruniu

Z ogromną radością zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości Torunia do uczestnictwa w spotkaniu otwierającym wyjątkowy cykl wydarzeń kulturalnych „Park Kultury”, które odbędzie się 18.05 w Nicolaus Bank Cafe.

Park Kultury, to projekt realizowany przez Stowarzyszenie GoSport! przy wsparciu Nicolaus Banku i Toruńskiej Agendy Kulturalnej. Na przestrzeni kilkunastu tygodni od maja do sierpnia odzie się 5 niezapomnianych spotkań z lokalnymi artystami w malowniczych przestrzeniach miasta.

Gdzie i kiedy?
Wydarzenia odbędą się zarówno w Amfiteatrze Parku na Bydgoskim Przedmieściu, jak i w przytulnych wnętrzach Nicolaus Bank Cafe. Projekt rozpocznie się w maju i potrwa aż do końca sierpnia, oferując mieszkańcom i odwiedzającym Toruń różnorodne formy artystycznej ekspresji.

Co nas czeka?

  • Koncerty muzyczne: Od filmowych przebojów w wykonaniu Jana Gembali i zespołu, przez afrykańskie rytmy z Djembnięci, po awangardowe dźwięki Toruńskiej Orkiestry Improwizowanej.
  • Spektakle teatralne: Robert Poryziński z Teatru Miejsca zaprosi na magiczną podróż po świecie baśni Andersena.
  • Pokazy filmowe: Będzie można również rozłożyć koc i cieszyć się kinem plenerowym na dużym ekranie.
  • Konkurs fotograficzny: „Legendarny Toruń” dla amatorów fotografii, którego zwycięzcy zostaną wyłonieni przez cenionego toruńskiego fotografa – Jacka Kutybę.

Harmonogram wydarzeń:

  • Sobota, 18.05 – Park Kultury w Nicolaus Bank Cafe
  • Sobota, 08.06 – Park Kultury w Amfiteatrze Parku na Bydgoskim Przedmieściu
  • Sobota, 27.07 – Park Kultury w Amfiteatrze Parku na Bydgoskim Przedmieściu
  • Sobota, 03.08 – Park Kultury w Amfiteatrze Parku na Bydgoskim Przedmieściu
  • Sobota, 31.08 – Park Kultury w Nicolaus Bank Cafe
WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 8:30–22:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.