2024-02-02

Nicolaus Bank otrzymał defibrylator AED

W ostatnią środę, w przytulnych wnętrzach naszej kawiarni, miało miejsce spotkanie, podczas którego od przedstawicieli Towarzystwa Ubezpieczeniowego Generali otrzymaliśmy defibrylator AED.

Defibrylator AED to nieocenione urządzenie medyczne, które ratuje życie w nagłych przypadkach zatrzymania akcji serca. Nasz zespół zostanie odpowiednio przeszkolony w jego obsłudze, aby w każdej chwili móc zapewnić szybką i efektywną pomoc.

To wyróżnienie jest wynikiem naszej wiodącej pozycji w sprzedaży polis ubezpieczeniowych, a co za tym idzie – zaufania, jakim obdarzają nas nasi klienci. Chcąc podziękować za to wsparcie, postanowiliśmy, że defibrylator zostanie umieszczony w strefie bankowości samoobsługowej Nicolaus Banku przy ul. Lelewela 33, służąc bezpieczeństwu wszystkich mieszkańców codziennie przez całą dobę.

Dziękujemy każdemu, kto przyczynił się do tego sukcesu. To Państwa zaufanie umożliwia nam podejmowanie działań, które wykraczają poza ramy codziennej działalności bankowej i wpływają na realną poprawę jakości życia w naszej społeczności.

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 8:30–22:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.