2023-11-17

Najnowsze technologie – szanse i zagrożenia

Podsumowanie Spotkania Networkingowego w Nicolaus Bank Cafe

16 listopada 2023 roku w Nicolaus Bank Cafe odbyło się wyjątkowe spotkanie networkingowe w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Tematem przewodnim były „Najnowsze technologie – szanse i zagrożenia”, a miejsce spotkania – nasza inspirująca przestrzeń w budynku przy ul. Sportowej 18/20 w Toruniu – okazało się idealną lokalizacją dla tego wydarzenia.

Dyrektor Zespołu marketingu Nicolaus Banku, Grzegorz Wojciechowski, z pasją opowiadał o przyszłości bankowości oraz o tym, jak technologia może służyć „jasnej stronie mocy”. Piotr Majewski, wykładowca z Uniwersytetu WSB Merito Toruń, skupił się na ciemnej stronie technologii, omawiając fraudy w ubezpieczeniach.

Łukasz Ozimek, Dyrektor Operacyjny EXEA, przedstawił natomiast fascynujący wgląd w cyberbezpieczeństwo w chmurze obliczeniowej. Jako pierwszy bank w Polsce działający w 100% z chmury obliczeniowej, Nicolaus Bank jest na czele tej innowacji.

Spotkanie było nie tylko okazją do zdobycia cennych informacji, ale również do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Nicolaus Bank Cafe, jako miejsce idealne do pracy i spotkań, raz jeszcze udowodniło swoją wartość jako centrum biznesowe i kulturalne Torunia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia!

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 8:30–22:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.