2023-12-14

Na sportowo przy kawie z Pawłem Przedpełskim

W ostatni wtorek, 12 grudnia, Nicolaus Bank Cafe odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Na Sportowo przy kawie”. Fani sportu oraz przyjaciele Klubu Sportowego Toruń zebrali się, by wspólnie podzielić swoją pasją.

To było wyjątkowe popołudnie, gdzie w nieformalnej atmosferze, przy filiżance aromatycznej kawy, kibice mieli okazję do bezpośredniej rozmowy i wymiany poglądów na temat zakończonego, ale też przyszłego sezonu kapitana KS Apatora Toruń – Pawła Przedpełskiego.

Nicolaus Bank Cafe, znane z organizacji wydarzeń łączących różne sfery życia, po raz kolejny udowodniło, że jest idealnym miejscem dla spotkań w duchu sportowej rywalizacji i przyjaznej atmosfery.

Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych wydarzeń z cyklu i serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą wziąć udział w przyszłych spotkaniach. Do zobaczenia w Nicolaus Bank Cafe!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia!

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 9:00–17:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.