2024-06-17

Konferencja prasowa CUK Aniołów Toruń

Fantastyczna wiadomość dla kibiców siatkówki w Toruniu. Trener Krzysztof Stelmach i atakujący Jakub Skadorwa zostają w Toruniu na kolejny sezon!

W środę, 12 czerwca, w Nicolaus Bank Cafe obyła się konferencja prasowa, w trakcie której ogłoszono pierwsze decyzje personalne dotyczące przyszłego sezonu. Trenerem CUK Aniołów Toruń pozostanie Krzysztof Stelmach.

– Czuję dumę. Czuliśmy ciśnienie, by za wszelką cenę wejść do 1. ligi. Często jak jest ciśnienie to cele nie są realizowane. Jestem dumny z zespołu, klubu i bardzo się cieszę, że będę trenerem. Mam nadzieję, że współpraca z zespołem, klubem będzie coraz lepsza – mówił trener Krzysztof Stelmach.

– Skład będzie w większości taki sam. Dla trenera jest to fajna rzeczą, nie będziemy musieli się poznawać. Zawodnicy będą wiedzieli kiedy, jak i gdzie trenować. Cieszę się, że tu jestem, bardzo chciałem zostać w Toruniu. Mam nadzieję, że będzie nam się jeszcze lepiej pracować – mówił były reprezentant Polski.

Dobrą wiadomością jest również pozostanie Jakuba Skadorwy. Popularny „Skedi” jest w klubie od jego powstania.

– Bardzo się cieszę, że zostaję. To już mój czwarty sezon w Toruniu. Fajnie tu być, bo gołym okiem widać, co tu się dzieje i jak idzie do przodu. Ostatni raz w 1. lidze byłem w 2017 roku, ale byłem tylko zmiennikiem, więc głównie obserwowałem doświadczonych zawodników. Chciałbym pokazać swoją wartość w zespole. Na pewno składu nie oddam, będę walczyć o to miejsce i chce zagrać dobry sezon w 1. Lidze – powiedział Skadorwa.

Czy negocjacje z trenerem i zawodnikami były trudne? – Myślę, że nie było trudno zebrać drużynę – mówi Mateusz Lejman, dyrektor sportowy CUK Aniołów. – Współpraca w zeszłym sezonie układała się fajnie. Cel został zrealizowany przez trenera i normalne dla nas było żeby rozmawiać o kontynuacji współpracy. Cieszymy się, że mamy tak doświadczonego sternika z nami.

Galeria wydarzenia:

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 9:00–17:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.