2023-10-16

CUK Anioły Toruń podpisują umowę sponsorską z Nicolaus Bankiem

W czwartek, 12 października, w Nicolaus Bank Cafe odbyła się konferencja prasowa zespołu siatkarskiego CUK Aniołów Toruń.

Zespół CUK Aniołów zanotował rewelacyjny początek sezonu dwoma zwycięstwami. Trener Krzysztof Stelmach podkreślił, że choć wyniki są obiecujące, najważniejsze miesiące dla drużyny nadejdą w kwietniu i maju.

W trakcie konferencji padło wiele pozytywnych słów o ambicjach drużyny oraz o długofalowej współpracy z Nicolaus Bankiem. Członkini zarządu banku, Katarzyna Ziółkowska-Bytyń, powiedziała: „Patrzymy na sport w perspektywie długofalowej, chcemy współpracować przez długie lata, oczywiście z tymi podmiotami, które działają – tak jak CUK Anioły Toruń – lokalnie. To już trzecia nasza umowa z klubem, mam nadzieję, że będą kolejne. Życzę spełnienia sportowych marzeń w obecnym sezonie. Cieszę się z naszej współpracy, bo ma ona charakter wielowymiarowy. Realizujemy wspólnie z klubem wiele wydarzeń m.in. edukacyjnych, które świetnie wpisują się także w naszą strategię. Trzymamy kciuki za Anioły! Dopingują was nasi pracownicy, nasi klienci, więc myślę, że z taką siłą będziecie latać naprawdę wysoko.”

Karol Lejman, przedstawiciel Klubu CUK Anioły Toruń, odnosząc się do relacji z bankiem, podkreślił: „Nicolaus Bank był jednym z pierwszych sponsorów, którzy zdecydowali się trzy lata temu wspierać nasz Klub. Cieszę, że nasza współpraca pięknie się rozwija, czego efektem jest właśnie dzisiejsze podpisanie umowy na kolejny sezon.”

Spotkanie miało miejsce w wyjątkowej przestrzeni Nicolaus Bank Cafe. Jak powiedziała Monika Rosowska, Lider ds. Marketingu Nicolaus Banku: „Cieszę się, że spotkaliśmy się dzisiaj w tych niecodziennych okolicznościach, w przestrzeni Nicolaus Bank Cafe. W nowym miejscu na biznesowej mapie Torunia. Miejscu, w którym bankowość łączy się z nowoczesnością, sprzyjającym spotkaniom rodzinnym i biznesowym i jak widać dzisiaj, również miejscu, w którym odbywać się mogą konferencje prasowe.”

W obliczu takich ambicji i wsparcia, mocno trzymamy kciuki za kolejne sukcesy CUK Aniołów Toruń!

WSTECZ

10% rabatu dla klientów Nicolaus Banku

Korzystając z karty Nicolaus Banku lub płatności mobilnej związanej z Twoim kontem w Nicolaus Banku, otrzymujesz 10% rabatu na cały asortyment w naszym Cafe.

Nicolaus Bank Cafe
Zapraszamy

Kontakt

Potrzebujesz szybkiego espresso przed pracą, miejsca na spotkanie biznesowe w środku dnia, czy relaksującego kieliszka musującego Prosecco po dniu pełnym wyzwań? Nicolaus Bank Cafe jest tu dla Ciebie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy!

ul. Sportowa 18-20, 87-100 Toruń

T: 531 591 561

Bankomat/Wpłatomat: otwarte 24h/7
Kawiarnia: Pn-Pt – 8:30–22:00

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.